Bilety z Poznania do Londynu

Tanie bilety z  Poznania do Londynu - autokarowe i lotnicze. Rezerwacja i zakup przez internet. Sam zdecyduj jaki środek transportu wybierzesz.

autobusy z poznania do londynu tanie bilety z poznania do londynu

Poznań to miasto położone w północno-zachodniej części Polski. To również stolica Wielkopolski oraz jedno z najstarszych miast w naszym kraju. To sprawia, iż posiada ono  na swoim terytorium pozostałości różnorodnych zabytków, które przenikają się z nowoczesnością, co daje miastu bardzo specyficzny klimat. Poznań znany jest również jako organizator corocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich, skupiających firmy i ludzi z całego świata. Obsługę komunikacyjną z miastem zapewnia położony nieopodal miasta międzynarodowy port lotniczy Poznań – Ławica, skąd wylecieć można, i dokąd przylecieć z wielu miast krajowych, a także europejskich. Wewnętrzna komunikacja miasta zapewniona jest przez autobusy komunikacji miejskiej, taksówki, oraz tramwaje.

tanie bilety lotnicze poznań londyn

Jednym z miast, do których można dolecieć, bądź dojechać z Poznania jest Londyn w Wielkiej Brytanii. Ta jedna z największych metropolii europejskich cieszy się dużą popularnością zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym, a także jako cele wyjazdów emigracyjnych, zarobkowych. Aby sprostać obsłudze tak wielkiej ilości pasażerów, Londyn dysponuje aż pięcioma portami lotniczymi. Tak na prawdę Londyn nie może zachwycić turystów tyloma atrakcjami turystycznymi, jak inne wielkie i znane miasta europejskie, jednak przyciąga wielu ludzi tymi nielicznymi zabytkami, które cechują to miasto, jak: Big Ben, Pałac Buckingham, czy czerwone, piętrowe autobusy, ale także gwarem i różnorodnością narodowości, z którymi spotkać się można na ulicach miasta.

Z uwagi również na to, iż jest to jedno z większych centrów finansowych świata, znaleźć tam można siedziby największych banków, firm ubezpieczeniowych, czy znanej na świecie giełdy papierów wartościowych. Dla obsługi obywateli w mieście sprawnie funkcjonuje metro, a także wspomniane powyżej autobusy oraz taksówki. Natomiast kontakt miasta ze światem zewnętrznym zapewnia pięć portów lotniczych.

tanie bilety lotnicze anglia

Tanie bilety z Poznania do Londynu (zarówno te autokarowe jak i lotnicze można kupić za pośrednictwem zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek. Za bilety autokarowe odpowiada wyszukiwarka Euroticket oraz Voyager, natomiast za bilety lotnicze - specjalna dedykowana wyszukiwarka, umieszczona po prawej stronie.

To, na które bilety z Poznania do Londynu się zdecydujemy zależy tylko od nas. wybór jest naprawdę duży, zwłaszcza wśród przewoźników autokarowych. Najlepiej porównać kilka ofert, sprawdzić ceny i wybrać, to co nam najbardziej przypadnie do gustu.