Połączenia Lotnicze

Tanie połączenia lotnicze do Londynu.

Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych przez internetpołączenia lotnicze do londynu

Ofertę lotów i przelotów z lotniska w Poznaniu na jedno z lotnisk zlokalizowanych na terenie Londynu prezentują jedynie dwie tanie linie lotnicze Ryanair oraz Wizz Air. Ryanair to irlandzki przewoźnik, który od momentu, kiedy przyjął politykę niskobudżetową zaczął uzyskiwać przychody z działalności, a obecnie jest jedną z wiodących linii lotniczych świadczących swoje usługi na terenie całej Europy, obsługując rocznie około 30 milionów pasażerów. W Polsce samolotami tych linii wylecieć można z: Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska i Szczecina.

tanie połączenia lotnicze do londynu

Kierunkami lotów i przelotów są zaś m.in.: Londyn, Bristol, Liverpool, Dublin, Oslo, Sztokholm, Frankfurt, czy Alicante. Jednym z proponowanych połączeń jest przelot na trasie Poznań – Londyn Stansted, które realizowane jest dwukrotnie każdego dnia tygodnia. Z kolei tanie linie lotnicze Wizz Air to przewoźnik niskokosztowa, działający na rynku lotniczym od 2003 roku. W Polsce linie te swoje bazy docelowe posiadają na lotniskach w Warszawie, Gdańsku i w Katowicach. Polityką tej firmy jest również świadczenie wysokiej jakości usług, co przejawia się m.in. w przeprowadzaniu ankiety wśród pasażerów, a następnie na jej podstawie zamykanie połączeń nierentownych i uruchamianie nowych, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.

Samolotami tanich linii lotniczych Wizz Air można wylecieć z Polski m.in. do: Kijowa, Rzymu, Mediolanu, Paryża, Dortmundu, Brukseli, Londynu, Malmo, czy Oslo. Wśród połączeń tych znajduje się również popularne połączenie na trasie z Poznania do Londynu Luton, którym podróżować można każdego dnia tygodnia rano.