Polonia Transport Londyn

Autobusy Polonia Transport z Poznania do Londynu. Tanie bilety autokarowe Polonia Transport Londyn. Autokary Polska - Wielka Brytania. Rezerwacja i zakup przez internet

autobusy polonia transport londyn przewozy autokarowe z polski do anglii

Firma przewozowa Polonia Transport powstała w 1988 r. w Zamościu, a już rok później prowadziła międzynarodowe przewozy autokarowe do Niemiec, natomiast od 1991 r. rozpoczęła obsługiwać regularnie trasy z Polski do Wielkiej Brytanii.

Tanie bilety autokarowe Poznań Londyn, przewoźnika Polonia Transport możemy kupić za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Tam też sprawdzimy aktualny rozkład jazdy oraz ceny za autobusy z Poznania do Londynu.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autobusy Polonia Transprot Londyn to: Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn.

Pasażerowie wybierający autobusy  Almabus z Polski do Anglii, mają prawo do przewozu dwóch sztuk bagażu o łącznej wadze 25 kg oraz bagażu podręcznego o wadze nieprzekraczającej 5 kg. Same autokary wyposażone są bardzo komfortowo, w rozkładane siedzenia, pasy bezpieczeństwa, barek, video i toaletę. Co jakiś czas są też rozplanowane postoje, aby móc rozprostować kości po kilkugodzinnej podróży.

Jeśli zatem interesują nas bilety autokarowe Poznań Londyn, możemy skorzystać z usług przewoźnika Polonia Transport lub sprawdzić ofertę konkurencji – autobusy Sindbad z Poznania do Londynu, autobusy Eurobus Eurolines z Poznania do Londynu czy też autobusy Almabus z Poznania do Londynu.