Sindbad – Londyn

Autobusy Sindbad Londyn. Tanie bilety autokarowe Sindbad z Poznania do Londynu. Rezerwacja i zakup przez internet.

autobusy sindbad londyn bilety poznań - londyn

Kolejnym wielki przewoźnikiem, który ma w swojej ofercie autobusy z Poznania do Londynu jest Sindbad, znany chyba każdemu, kto choć raz odbywał podróż autokarem. Podobnie jak Eurobus Eurolines, także Sindbad ma w swojej ofercie tanie przewozy autokarowe do setek miast europejskich i to naprawdę za niewielkie pieniądze.

Bilety autokarowe Poznań Londyn, oferowane przez Sindbada, znajdziemy w wyszukiwarce Voyager zamieszczonej na naszej stronie. Tam też dokonamy ich zakupu, uzupełniając odpowiednie dane i zapoznając się z regulaminem przejazdu. Przed ostateczny dokonaniem zakupu warto porównać ceny za bilety autokarowe Poznań Londyn z innymi przewoźnikami znajdującymi się w Voyagerze, np. Alambus czy Polonia Transport. W ten sposób będziemy mieli gwarancją naprawdę niskiej ceny.

Trasa na jakiej kursują autobusy Sindbad do Londynu nie odbiega od tras innych przewoźników i wygląda następująco:
- Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn.

Średni czas podróży, jaki mają autobusy Sindbad z Poznania do Londynu to 18 godzin. Gdyby ktoś miał obawy, że nie da rady wytrzymać tak długiej podróży – może być spokojny, autokary są bardzo komfortowe i bezpieczne. Pasażerowie maja dostęp do barku, WC, telewizji video, a przede wszystkim opieki pilota.

Cena za bilety autokarowe Poznań Londyn, u przewoźnika Sindbad to ok. 300 - 350 zł. Można też trafić na znacznie tańszą ofertę, o ile będziemy regularnie sprawdzać dostępne promocje.