Wizz Air Poznań

Tanie linie lotnicze Wizz Air z Poznania do Londynu. Rezerwuj bilety lotnicze Rzeszów Londyn przez internet

tanie linie lotnicze wizz air poznań londyn

Tanie linie lotnicze Wizz Air powstały formalnie w 2003 r., a pierwszy lot pod ich skrzydłami odbył się w maju 2004 r. Obecnie Wizz Air ma swoje bazy w kilkunastu miastach europejskich, a jest to m.in. Ryga, Łotwa, Budapeszt, Bukareszt, Praga, Tuzla, Kijów, Sofia, Wilno, Koszyce, a z polskich miast – Poznań, Lublin, Katowice, Gdańsk, Warszawa i Wrocław.
Wśród kierunków, oferowanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air z Poznania, możemy znaleźć Londyn, a w zasadzie lotnisko Londyn Luton.

Ze względu na dużą popularność jaka cieszą się loty z Poznania do Londynu, Wizz Air oferuje wyloty z Poznania codziennie i to dwa razy w ciągu dnia – rano i wieczorem (oprócz weekendów). Cena za bilety lotnicze do Londynu jest bardzo zróżnicowana. Ponieważ jest to tania linia lotnicza, możemy znaleźć bilety lotnicze do Londynu nawet za 100 zł – o ile odpowiednio wcześnie je zarezerwujemy. Im data wylotu bliższa, tym bardziej trzeba liczyć się z wyższymi kosztami tych biletów.

bilety lotnicze poznań londyn

Oprócz biletów lotniczych w pakiecie standardowym obejmującym jeden bagaż podręczny i odprawę internetową, można skorzystać z droższego, ale bogatszego pakietu PLUS.

Oferowany przez tanie linie lotnicze Wizz Air pakiet PLUS obejmuje jeden duży bagaż podręczny, jeden bagaż rejestrowany (do 32 kg), wybór miejsc w samolocie, pierwszeństwo wejścia na pokład odprawę internetową lub odprawę na lotnisku oraz możliwość zmiany terminu wylotu.
Pakiet PLUS jest średnio droższy od pakietu standardowego o kilkaset złotych, ale zdecydowanie bogatszy. Sami musimy więc zdecydować, którą opcję wybierzemy - droższą, ale bogatszą czy tę podstawową.

Podróż samolotem z Poznania do Londynu trwa ok. 60 - 70 minut.